Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ke zpoždění došlo částečně čekáním na zedníky, částečně čekáním na materiál. Na zdění přišla nová parta, což má výhodu v tom, že tato parta si důkladně projela práci předešlých zedníků. Jejich výkon nebyl úplně stoprocentní a základová deska nebyla úplně nejrovnější. Nová parta vypadá celkem pracovitě, během prakticky pěti pracovníéch dní zvládli první patro i se stropem. Teď se čeká na železo, tak doufám, že se čekání neprotáhne.

Mezitím jsem se pustil do zarovnávání terénu a stavby plotu. Zároveň bojuji s našimi energetickými giganty. Před čtrnácti dny byl EONu odeslán doklad o zaplacení společně s revizní zprávou - to byly poslední dvě podmínky k osazení elektroměru. Dodnes se mi nikdo neozval!

 

Náhledy fotografií ze složky Začátek hrubé stavby

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

deska

(zdeněk, 8. 8. 2008 10:32)

Dobrý den! Nepsal jsem, že ji udělali špatně, jen nebyla úplně přesně na milimetry. Cenu to možná navýší, rozhodně ale ne mně.

základová deska

(Líza, 8. 8. 2008 10:25)

Dobrý den,jak mohli udělat špatne zak.desku?Copak stavař nechodi po stavbě s vodováhou po zednících?Máte svůj stavební dozor?Zarovnáví desky Vám navýší nejak cenu etapy? S pozdravem Líza